Dzień Edukacji Narodowej i pasowanie uczniów klas pierwszych

Dziś, tj. 14 października w naszej szkole obchodziliśmy uroczyście Dzień Edukacji Narodowej połączony z pasowaniem uczniów klas pierwszych. Pani Dyrektor podziękowała całemu Gronu Pedagogicznemu za trud oraz nagrodziła wybranych nauczycieli. Następnie klasa II A zaprezentowała przygotowany program artystyczny, na który złożyły się wiadomości ze świata szkolnego.

W drugiej części akademii odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych na sztandar szkoły. Po tym wydarzeniu Pani Dyrektor osobiście pasowała każdego z pierwszaków. Na zakończenie klasa III T przygotowała quiz z wiedzy dla swoich młodszych kolegów i koleżanek. Najlepiej poradziła sobie z nim klasa I C. Uczniowie wywalczyli w ten sposób nieprzygotowanie klasowe na wybrany przez siebie dzień. Gratulujemy, a wszystkim nowym uczniom życzymy samych owocnych dni w naszej szkole.

Dzień Edukacji Narodowej 2015 142Dzień Edukacji Narodowej 2015 137Dzień Edukacji Narodowej 2015 139Dzień Edukacji Narodowej 2015 113