Dzień Otwarty

27 kwietnia 2012 w naszej szkole o godzinie 12.00 odbył się Dzień Otwarty dla gimnazjalistów z okolicznych miejscowości. Gości powitała bardzo serdecznie Pani Dyrektor, przy okazji zachęcając wszystkich do zapoznania się z opublikowanym właśnie w Gazecie Krakowskiej rankingiem szkół ponadgimnazjalnych, w którym nasze LO zajęło I miejsce, pokonując inne szkoły powiatów nowotarskiego, tatrzańskiego i suskiego. Następnie wszyscy przybyli mogli obejrzeć prezentacje multimedialne poszczególnych profili i wysłuchać na ich temat krótkich wykładów. Najpierw zaprezentowała się klasa matematyczno-fizyczno-geograficzna, dalej humanistyczna, potem biologiczno-chemiczna, a na końcu – Technikum Informatyczne.