Dzień otwarty dla gimnazjalistów

27 kwietnia w naszej szkole odbył się dzień otwarty dla gimnazjalistów. Pomimo niesprzyjającej aury pogodowej młodzież z okolicznych gimnazjów przybyła wyjątkowo tłumnie. Najpierw na sali odbyła się część oficjalna, w której Pani Dyrektor powitała przybyłych gimnazjalistów oraz ich nauczycieli, po czym zaprezentowany został film ukazujący naszą szkołę oczami uczniów. Następnie młodzież rozeszła się po salach, gdzie można było porozmawiać ze starszymi kolegami i koleżankami, obejrzeć pracownie, wziąć udział w przygotowanych zabawach czy zamienić słowo z nauczycielami poszczególnych przedmiotów.

Wszystkim zainteresowanym naszą ofertą przypominamy, że do wyboru mają 3 profile kształcenia w liceum: mat-fiz-geo, human oraz biol-chem albo też klasę informatyczną w technikum. Do zobaczenia we wrześniu!