Nasi uczniowie w 22. Konkursie Piosenki „Wygraj Sukces”

26 kwietnia odbyły się eliminacje do 22. Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” w Galerii pod Aniołem w Rabce. II LO im. ks. prof. Józefa Tischnera reprezentował Artur Sienkowiec (klasa Ib), który zaśpiewał dwie piosenki: Na Dwornej było pięknie i Melodię. Komisja artystyczna w składzie: Małgorzata Majda, Zofia Zborek oraz Ewelina Klocek, postanowiła zakwalifikować naszego ucznia do kolejnego etapu regionalnego konkursu w Krakowie, który odbędzie się pod koniec maja. Poza Arturem do drugiego etapu dostała się również inna uczennica klasy Ib – Angelika Czyszczoń, która reprezentowała Zespół Wokalny Triolki z działalnością w Nowym Targu z opiekunami Mariolą oraz Piotrem Burcanami. Gratulujemy talentów i życzymy powodzenia na dalszych szczeblach konkursu.