Dzień otwarty w naszej szkole

We wtorek 26 kwietnia w naszej szkole odbył się dzień otwarty, podczas którego odwiedzili nas uczniowie z ponad 30 szkół z powiatów suskiego, limanowskiego, myślenickiego i nowotarskiego. Na początku przybyłych powitała na sali gimnastycznej Pani Dyrektor Irena Jaworska, po czym orkiestra złożona z naszych uczniów zagrała hymn Rodziny Szkół Tischnerowskich, do której należą zarówno II Liceum, jak i Technikum Informatyczne.

Na odwiedzających uczniów czekało wiele atrakcji. Mieli oni możliwość spotkać się z nauczycielami oraz uczniami naszej szkoły, zwiedzić sale lekcyjne, wziąć udział w przygotowanych specjalnie dla nich zadaniach i eksperymentach, dowiedzieć się szczegółowych informacji dotyczących kształcenia na poszczególnych profilach, a nawet wziąć udział w rozgrywkach sportowych.

Dziękujemy wszystkim tak licznie przybyłym i – mamy nadzieję – do zobaczenia wkrótce!