EWELINA MICHALSKA ZWYCIĘŻCZYNI KONKURSU ORGANIZOWANEGO PRZEZ PAŃSTWOPWĄ INSPEKCJĘ PRACY „POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”

EWELINA MICHALSKA

ZWYCIĘŻCZYNI KONKURSU ORGANIZOWANEGO PRZEZ PAŃSTWOPWĄ INSPEKCJĘ PRACY

„POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”

29 lutego i 5 marca 2024 r. Okręgowy Inspektorat Pracy w Krakowie przeprowadził  regionalny etap XI edycji konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy” dla młodzieży szkół ponadpodstawowych. W XI edycji konkursu wzięło udział 73 uczniów z 39 szkół ponadpodstawowych z  województwa małopolskiego. Udział w tym etapie wzięły także 2 uczennice z naszej szkoły:

1. Ewelina Michalska IIIc
  2. Angelika Rekucka IVc

Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu wiedzy z przepisów prawa pracy i bhp. Po sprawdzeniu przez Komisję Konkursową prac okazało się, iż najwyższą liczbę punktów uzyskały 4 osoby, co skutkowało przeprowadzeniem  5 marca br. II tury konkursu (online). Po udzieleniu odpowiedzi przez uczniów na wybrane pytania z przygotowanego zestawu pytań wyłoniono 3 osoby. Wśród zwycięskiej trójki znalazła się nasza uczennica Ewelina Michalska. Serdecznie gratulujemy Ewelince wygranej w etapie regionalnym. Jednocześnie trzymamy za nią kciuki, gdyż 23.04.2024 wraz ze swoim opiekunem, mgr inż. Izabelą Zacharą, pojedzie do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, aby uczestniczyć w centralnym etapie konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”.