I Przegląd Pieśni Religijnej

25 czerwca 2012 w naszej szkole odbył się I Przegląd Pieśni Religijnej pt. „Śpiewam dla Ciebie”. Uroczystość ta składała się z dwóch części: części konkursowej i części uwielbienia. Do konkursu stanęło wielu wykonawców. Ich występ został poddany ocenie Jury (p. Justyna Burmistrz, ks. Włodzimierz Kurek, p. Anna Tokarczyk – Wróbel oraz uczeń klasy 2a – Szczepan Bal), lecz dopiero w piątek, podczas rozdania świadectw, wyniki zostaną oficjalnie ogłoszone, a nagrody rozdane.
Część druga była adoracją Najświętszego Sakramentu, w trakcie której modliła się cała szkoła przy akompaniamencie muzyków z Grupy Apostolskiej. Serdecznie dziękujemy księdzu Włodzimierzowi Kurkowi, który był inicjatorem, organizatorem i sercem tego wydarzenia.

Paula Jędrzejowska (2c)