Kto się boi Pani EŚ ?

W poniedziałek 27 marca nasi uczniowie mieli okazję obejrzeć spektakl teatralny pt. „Kto się boi pani EŚ” przygotowany przez Sebastiana Roga z klasy 3b. Przedstawienie zrealizowane w ramach aktywności Stowarzyszenia Przyjaciół „Rabcia” odbyło się w Teatrze Lalek „Rabcio” przy udziale profesjonalnych pracowników lokalnej sceny.
Wśród aktorów, poza wspomnianym Sebastianem, który nie tylko reżyserował, ale również zagrał jedną z głównych ról i opracował scenografię, pojawiły się: Antonina Chrustek oraz Aleksandra Kiersztyn z klasy 2c.
Przedstawienie, zagrane na bardzo wysokim poziomie artystycznym, spotkało się z entuzjazmem widowni, która po spektaklu miała okazję na krótką rozmowę i wymianę doświadczeń z twórcami.

Gratulujemy naszym uczniom pasji i nieprzeciętnych talentów