Licealiada w siatkówce

2 i 4 marca na hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Lipnicy Wielkiej odbyła się Licealiada Ośrodka Sportowego Rabka-Zdrój w piłce siatkowej. W zmaganiach wzięli udział uczniowie z: Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Czarnym Dunajcu, Zespołu Szkół w Jabłonce, Zespołu Szkół w Lipnicy. Również nasza szkoła miała swoich reprezentantów.

Drużyna dziewcząt II LO wywalczyła 3. miejsce.

Chłopcy zajęli 2. miejsce, dzięki czemu awansowali do zawodów powiatowych w Krościenku, które odbyły się 8.03. Tam zdobyli miejsce 5.

W skład drużyn, którym zawdzięczamy sukces wchodzą:

-Karolina Wójciak (IIIC), Karolina Cieniawska (IIIC), Patrycja Łopuch (IIIC), Katarzyna Polańska (IIIC), Anna Maj (IC), Katarzyna Ławska (IIC), Paulina Nowak (IIC)

Sławomir Olszowski (IIIA), Daniel Kapuściak (IIA), Jacek Morąg (IIT), Adam Dziechciowski (IVT), Szymon Masłowski (IIB), Mateusz Pluta (IV), Artur Buksa (IVT), Damian Bełciak (IT), Piotr Sularz (IA), Szymon Domalik (IIA).

Serdecznie gratulujemy obu drużynom!

dziewczeta chlopcy