Po nagrodę do Krakowa

IMG_0554to

Dnia 18 marca br. uczennice klasy IB, które zwyciężyły w ogólnopolskim konkursie na najlepszy facebookowy profil poświęcony promocji czytelnictwa poezji XX wieku, w ramach realizacji nagrody wybrały się na szkolenie z zakresu social media. Odbyło się ono w budynku Socjomanii, na ulicy św. Filipa w Krakowie. Wykład poprowadziła dla laureatek studentka trzeciego roku – Martyna Tarnawska, która jest – jak sama o sobie pisze – entuzjastką i trenerką social media. Dziewczyny spędziły czas dyskutując na temat Facebooka, Snapchata, Instagrama, Linkedina, Twittera i innych portali społecznościowych oraz personal brandingu polegającego na budowaniu marki osobistej poprzez zarządzanie wizerunkiem. Humanistki w porze obiadowej wybrały się do Fabryki Pizzy, po czym wróciły na ulicę Filipa, aby kontynuować rozmowę z Martyną. Kiedy szkolenie dobiegło końca, uczennice w czasie wolnym spacerowały po krakowskim Rynku i pobliskich ulicach.