Mikołaj z II LO dla podopiecznych „Tereski”

Wraz ze śniegiem nadszedł grudzień, a z nim wyczekiwany 6 grudnia – Mikołaj! Członkinie Koła Miłośników Książki z okazji zbliżających się Mikołajków przeprowadziły zbiórkę pieniędzy wśród uczniów naszej szkoły. Akcja odbyła się 29 i 30 listopada, zakończyła się prawdziwym sukcesem! Wspólnymi siłami uzbieraliśmy kwotę w wysokości ponad 670 złotych. Pieniądze zostały przeznaczone na prezenty dla podopiecznych pobliskiej szkoły dla ociemniałych – „Tereski”. 4 grudnia każde dziecko uczęszczające na zajęcia czytania prowadzone przez członkinie KMK otrzymało podarek w postaci misia i czekoladowego mikołaja. Pozostałe pieniądze zostaną przeznaczone na upominki z okazji Dnia Dziecka.

Dziękujemy za każdy datek złożony w ramach zbiórki i zachęcamy do wstąpienia w szeregi Koła Miłośników Książki.