Mikołajkowe wycieczki

Mikołajki były dla naszych uczniów okazją do integracji i spędzania czasu razem. Różne klasy wybrały się ze swoimi wychowawcami na mikołajkowe wycieczki:
– 3c i 4T wspólnie pojechały do Krakowa do Muzeum Gier oraz do Cinema City w Bonarce,
– 4t wybrała się do kina oraz parku trampolin,
– 4c odwiedziła pokoje zagadek w krakowskim ExitRoomie,
– 3b i 2b wybrały się razem na wykład wygłoszony na Wydziale Amerykanistyki UJ, a później do parku trampolin,
– 4a również odwiedziła Instytut Amerykanistyki i Studiów Polonijnych UJ, ponadto zaliczyła kino i kręgle,
– 2c bawiła się w krakowskim Zoltar Parku, poprawiając kondycję fizyczną podczas zabawy w laserowy paintball,
– 1b wzięła udział w „Lekcji czytania”, inicjatywie Krakowskiego Biura Festiwalowego, a także odwiedziła kino

Warto też wspomnieć o Rabczańskim Biegu Mikołajkowym, w którym wzięło udział 37 uczniów naszej szkoły oraz 2 nauczycieli. Jego celem była zbiórka pieniężna na pionizator dla Miłosza. Chłopiec jest wychowankiem Ośrodka Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczego (OREW) placówki prowadzonej przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (PSONI), Koło w Rabce-Zdroju.