Najlepsi matematycy w powiecie z naszej szkoły

W dniu 19.03.2010 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. S. Goszczyńskiego w Nowym Targu odbyło się zakończenie etapu rejonowego (powiat nowotarski i tatrzański) Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych.
Wśród najlepszych są uczniowie naszej szkoły:
    1. Mateusz Antolec (klasa IIIa) – I miejsce w rejonie na poziomie rozszerzonym;
    2. Karolina Uchacz (klasa Ic) – III miejsce w rejonie na poziomie podstawowym.

Gratulujemy naszym laureatom!

Wśród najlepszych są uczniowie naszej szkoły:
    1. Mateusz Antolec (klasa IIIa) – I miejsce w rejonie na poziomie rozszerzonym;
    2. Karolina Uchacz (klasa Ic) – III miejsce w rejonie na poziomie podstawowym.
    Uroczystość wręczenia nagród ufundowanych przez starostów obu powiatów poprzedziły warsztaty matematyczne dla uczniów "Wielościany i ich rzuty", które prowadziła pani Katarzyna Guzicka laureatka Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych w latach wcześniejszych.

Gratulujemy naszym laureatom!

Cała szkoła trzyma kciuki za Mateusza Antolca, który wraz z Danielem OlszowskimMariuszem Kusiakiem z klasy IIIa walczą w Krakowie w najbliższą niedzielę w etapie centralnym Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH"POWODZENIA.