Podziękowanie dla szkolnego Koła Miłośników Książki

W związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego 2017/18 na ręce opiekunki szkolnego Koła Miłośników Książki – pani prof. Izabeli Zachary spłynęły podziękowania od wychowanków, pracowników i sióstr franciszkanek ze szkoły św. Tereski dla Niewidomych w Rabce-Zdroju. Nadawcy listu dziękują pani prof. Izabeli Zacharze oraz wolontariuszom za czynny udział w spotkaniach czytelniczych w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących im. św. Tereski w Rabce-Zdroju w ramach akcji „Cała Tereska czyta dzieciom”. „Dziękujemy Pani i Uczniom za wrażliwość serca skierowaną ku dzieciom niepełnosprawnym z naszego Ośrodka. Dziękujemy za wsparcie naszej działalności edukacyjno-wychowawczej – za pomysłowość w doborze interesującej lektury, piękne czytanie i otwartość w nawiązaniu relacji w czasie spotkań czytelniczych” – czytamy w liście. My również serdecznie dziękujemy, zarówno pani prof. Izabeli Zacharze, jak i zaangażowanym wolontariuszkom: Dorocie Gace, Dominice Leśnickiej, Annie Pałasz z klasy Ia, Joannie Kozioł, Sylwii Szewczyk, Natalii Rapacz z klasy Ib, Jadwidze Zięie z klasy IIIa, Alicji Białońskiej z klasy IIIb oraz Agnieszce Jugowicz i Michalinie Smoleń z klasy IIIc.