Pożegnanie klas maturalnych

26 kwietnia uczniowie klas maturalnych uroczyście zakończyli edukację w naszej szkole. Klasy trzecie liceum oraz czwarta technikum odebrały świadectwa z rąk pani dyrektor i wychowawców. Wielu absolwentów otrzymało wyróżnienia oraz nagrody za wysokie wyniki w nauce. Każdy otrzymał specjalny medal – pamiątkę od klas drugich.
    Po rozdaniu świadectw i nagród klasa II b zaprezentowała krótki spektakl – rozprawę sądową, w której pozwani, czyli maturzyści, zostali oskarżeni o liczne przewinienia popełnione w trakcie trwania edukacji. Mimo gorliwej obrony sąd orzekł jednoznacznie o winie oskarżonych i wystosował karę natychmiastowego wydalenia ze szkoły. Zaraz po ogłoszeniu wyrok został wcielony w życie.
    Tymczasem maturzystów już niedługo czeka jeden z najważniejszych w życiu egzaminów – egzamin dojrzałości. Życzymy więc powodzenia na maturze!

Justyna Filar (IIb)

Zobacz zdjęcia cz. 1