Pożegnanie ze szkołą

25 kwietnia społeczność naszej szkoły pożegnała tegorocznych maturzystów. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia. W pierwszej kolejności nowemu pocztowi został przekazany sztandar szkoły, a następnie przedstawiciele rodziców zabrali głos i życzyli absolwentom dobrych wyników z matury oraz sukcesów w dorosłym życiu. Po ich wystąpieniu Pani Dyrektor przystąpiła do rozdania świadectw, dyplomów i wyróżnień. Następnie klasa IIc przedstawiła krótkie scenki satyryczne dotyczącego dorosłego życia. Wszyscy zgromadzeni obejrzeli filmik zatytułowany „Przygotowania do matury,  oczekiwania vs rzeczywistość”. Pod koniec Magda Kaflińska z akompaniamentem gitary Małgorzaty Gondek oraz razem z klasą IIc zaśpiewali piosenkę „Ostatni raz z moją klasą” Manchestera.

Marta Nogaj, kl. Ib /A/