Salon maturzysty w Krakowie

img_7855-jpg

Stało się już wrześniową tradycją w naszej szkole, że na początku kolejnego etapu swej edukacji uczniowie klas maturalnych wybierają się ze swoimi wychowawcami do krakowskiego Auditorium Maximum, by wziąć udział w spotkaniach przedmaturalnych. Nie inaczej było i w tym roku. Klasy IIIa i IIIb miały okazję wysłuchać wykładów specjalistów z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, którzy opowiadali o szczegółach proceduralnych egzaminu maturalnego, ale także o tym, jak dobrze zdać maturę z poszczególnych przedmiotów. Dodatkową atrakcją były stoiska uczelni oraz wydawnictw, które prezentowały swoją bogatą ofertę. Mamy nadzieję, że nasi maturzyści wrócili z głowami pełnymi pomysłów na swoją przyszłość. Życzymy dobrych wyborów w deklaracjach maturalnych!