Sukcesy na konkursie piosenki

Dnia 28 listopada bieżącego roku w Zespole Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu odbył się I Konkurs Piosenki Patriotycznej. Uczestniczyły w nim osoby z całego powiatu nowotarskiego – w sumie około 15 zespołów muzycznych i dziesięcioro solistów. W skład jury weszli: Pan Marek Brynkus, Pani Dobromiła Lebiecka – Brynkus, Pani Halina Sięka oraz Pan Marek Kudasik.
Przedstawicielami naszej szkoły, tj. II Liceum Ogólnokształcącego im. ks. prof. Józefa Tischnera, byli Klaudia Hadwiczak, Klaudia Smoleń (uczennice klasy Ib) oraz zespół „Delta” stworzony przez uczniów klasy IIa (Szczepana Bala, Krzysztofa Cieniawskiego, Jakuba Dyrcza, Łukasza Nowaka , Karola Olszowskiego, Krzysztofa Pałasza i Damiana Stachnika).    Sala gimnastyczna ZSE była ściśle wypełniona uczniowską publicznością, która ochoczo reagowała na występy młodych uczestników.
Protokół I Konkursu Piosenki Patriotycznej uwzględnił dwa miejsca „medalowe” dla Klaudii Hadwiczak w kategorii solistów oraz dla zespołu „Delta” w kategorii zespołów muzycznych. Otrzymali oni nagrody książkowe. I miejsce przypadło uczniowi II liceum im Św. Jadwigi Królowej w Nowym Targu, Jakubowi Szewczykowi.
WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU GRATULUJEMY.

Klaudia Hadwiczak

Więcej informacji na stronie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu