Świąteczne paczki z naszej szkoły

swieta-bozego-narodzenia-2016-011

Z inicjatywy Samorządu Szkolnego, pracującego od tego roku pod opieką pani profesor Iwony Żarnowskiej-Wróbel, nasza szkoła zorganizowała akcję świątecznej pomocy finansowej dla potrzebującej mieszkanki Rabki. Uczniowie przy ofiarnym wsparciu grona pedagogicznego zebrali spory fundusz z przeznaczeniem na pokrycie kosztów niezbędnych środków medycznych. Poza tym zakupiono również drobne podarunki świąteczne, które tuż przed Wigilią Bożego Narodzenia własnoręcznie dostarczyli adresatce akcji członkowie naszego Samorządu. Mamy nadzieję, że ta inicjatywa pomocy przyniesie radość i bożonarodzeniową nadzieję. Pięknie jest pomagać i okazywać życzliwość – pamiętajmy o tym nie tylko w czas świąteczny.