Święta Bożego Narodzenia

swieta-bozego-narodzenia-2016-003

W środę 22 grudnia wszyscy uczniowie naszej szkoły – jak co roku – spotkali się ze swoimi wychowawcami podczas wigilii klasowych. Po ich zakończeniu na sali gimnastycznej odbyła się uroczysta akademia. Rozpoczęło ją odśpiewanie hymnu szkół tischnerowskich oraz przemowa Dyrekcji. Skierowawszy ciepłe świąteczne słowa do pracowników szkoły, uczniów oraz rodziców, Pani Dyrektor wspominała również o życzeniach, które nasza szkoła otrzymała, m.in. od Kurator Oświaty w Krakowie, Starosty Powiatu Nowotarskiego oraz Przewodniczącego Rady Powiatu, Panów Posłów: Edwarda Siarki i Arkadiusza Mularczyka, od Rodziny Szkół Tischnerowskich, szkół w Nowym Targu, szkół specjalnych w Rabce i Nowym Targu oraz Gimnazjum nr 1 w Rabce.

Następnie odbyła się przygotowana pod opieką prof. Elżbiety Szot inscenizacja słowno-muzyczna, którą wykonawcy – uczniowie klasy IIb – wprawili wszystkich zebranych na sali w świąteczny klimat. Uroczystość zakończyły życzenia złożone gronu pedagogicznemu oraz uczniom przez przewodniczącą Szkolnego Samorządu, a także występ szkolnego zespołu wokalno-instrumentalnego UNISONO kierowanego przez uczennicę klasy IIc – Annę Sarkę oraz prof. Marka Olszewskiego.

Wszystkim naszym uczniom, ich rodzinom i bliskim, a także pracownikom Zespołu Szkół w Rabce Zdroju życzymy wesołych świąt!

Posłuchaj kolędy w wykonaniu szkolnego zespołu UNISONO