Talenty Małopolski 2017

6 kwietnia 2017 roku w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu odbył się pierwszy etap, kolejnej już edycji, prestiżowego konkursu – „Talenty Małopolski”. Trzyosobowe jury w składzie: Adrian Kulik, Karolina Leszko i Paulina Karp przez cały dzień oceniało występy ponad setki utalentowanych muzycznie młodych ludzi.

Naszą szkołę dumnie reprezentowali – Justyna Skwarek oraz Artur Sienkowiec, uczniowie klasy IB. Ich piękne, wzruszające wykonanie piosenki „Endlich sehe ich das Licht” zachwyciło jurorów, którzy postanowili nagrodzić je wyróżnieniem. Biorąc pod uwagę rangę konkursu oraz liczbę uczestników jest to niewątpliwie wielkie osiągnięcie tej dwójki. Zatem serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w przyszłości!

Posłuchaj wyróżnionego występu