Zakończenie roku maturzystów

W piątek 26 kwietnia na sali gimnastycznej odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego przez tegorocznych maturzystów. Akademię rozpoczęła przemowa pani dyrektor Anety Szczypuły-Knapczyk, po której głos zabrali także uczniowie dziękujący swoim nauczycielom, kolegom i koleżankom za wspólnie spędzone w szkole lata. Następnie pani dyrektor wraz z wychowawcami wręczyła świadectwa zakończenia szkoły, dyplomy i wyróżnienia, a także listy gratulacyjne dla rodziców. Na zakończenie części oficjalnej wręczone zostały również nagrody najlepszym uczniom, którzy wyróżniali się w poszczególnych przedmiotach. Wśród nich znaleźli się:
– Nadia Draus – najlepszy matematyk,
– Sebastian Róg – najlepszy polonista,
– Tymoteusz Leśniak – najlepszy historyk,
– Karol Płaszcz – najlepszy biolog i chemik,
– Jan Lenart – najlepszy informatyk.
Ponadto nagrodzono też wyróżniających się sportowców. W części artystycznej akademii klasa 3c zaprosiła maturzystów do udziału w zabawie pt. „Dancing with the students”, gdzie zaprezentowali oni swoje talenty choreograficzne i udzielili krótkich wywiadów, w których wspominali szkołę.
Wszystkim naszym tegorocznym absolwentom życzymy realizacji planów, wielu sukcesów, a przede wszystkim znakomitych wyników osiągniętych na egzaminie maturalnym.