12 maja, 2007

Dzień

W dniach 7 – 8 maja 2007 r. odbyła się wycieczka Szkolnego Klubu Górskiego. Celem wyjazdu było poznanie elementów środowiska geograficznego Pienin ( budowa geologiczna, rzeźba, flora ), wejście na Trzy Korony (982 m n.p.m.) i Wysoką (1050 m n.p.m.), wiosenne spotkanie  członków Szkolnego Klubu Górskiego. Zobacz galerię Zobacz album ze zdjęciami z wyjazdu
     12 stycznia zorganizowaliśmy wycieczkę do Łopusznej, w której wzięli udział uczniowie klas pierwszych i drugich pod opieką nauczycieli. Pobyt w miejscowości, z którą tak bardzo związany był ks, prof.Józef Tischner, rozpoczęliśmy od złożenia kwiatów i zapalenia zniczy na Jego grobie. Patrząc na surowy granit, kryjący prochy księdza, a także na otaczające cmentarz góry można...

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną