15 kwietnia, 2011

Dzień

21 stycznia w Galerii Kazimierz w Krakowie odbyły się warsztaty dziennikarskie, w których uczestniczyło czworo uczniów naszej szkoły: Angelika Fasielak, Dominika Knap, Karolina Pustułka i Sławomir Sularz. Warsztaty te były częścią projektu Junior  Media, realizowanego przez grupę wydawniczą Polskapresse- wydawcę Gazety Krakowskiej i Wydawnictwo Pedagogiczne Operon.
    "Panie Jezu, nie upadaj pod ciężarem grzechów naszych czasów"    Zaszczyt przygotowania akademii z okazji świąt tak bardzo dla nas ważnych, przypadł w tym roku klasie IIa. Uczniowie jednak z powierzonego im zadania wywiązali się bardzo dobrze.Apel był zestawieniem procesu Chrystusa z bezpodstawnymi współczesnymi oskarżeniami, zakazami, które zostały przez kościół nałożone na ludzi. Poruszono tu  bardzo istotne problemy współczesnego świata, takie...

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną