19 października, 2017

Dzień

W środę 18 października uczniowie klas humanistycznych (I B i II B) z naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w spotkaniu z podhalańską poetką i malarką, a także redaktorką naczelną „Tygodnika Podhalańskiego”, panią Beatą Zalot. Artystka przyjęła zaproszenie, które wyszło od pani prof. Izabeli Zachary administrującej szkolną biblioteką. Rozmowę poprowadziła uczennica klasy III B, Alicja...
27 września w Nowym Targu odbyły się drużynowe zawody powiatowe w biegach przełajowych. Uczennice II Liceum Ogólnokształcącego im. ks. prof. Józefa Tischnera zajęły 4 miejsce. W klasyfikacji indywidualnej na 3 pozycji uplasowała się Monika Florek (3B). Skład drużyny: Klaudia Baraściak, Monika Florek, Karolina Smółka, Marlena Stasik. Gratulujemy naszym biegaczkom!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną