14 października, 2019

Dzień

W piątek 11 października na sali gimnastycznej odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Tego dnia zaprezentowany został również nowy skład Samorządu Szkolnego, którego opiekunką została prof. Iwona Wróbel-Żarnowska. Część artystyczną dla nauczycieli przygotowała klasa II B, która przy finansowym wsparciu uczniów całej szkoły, postanowiła nagrodzić całe grono pedagogiczne pamiątkowymi statuetkami Oscarów. Uroczystość...
Zapytanie ofertowe na: Dostawy – zakup niezbędnych pomocy dydaktycznych do przeprowadzenia zajęć on- line biologia oraz on- line geografia w podziale na 4 zadania w ramach projektu pn.: „Podniesienie kompetencji kluczowych uczniów w Zespole Szkół w Rabce- Zdroju w obszarze biologii I geografii”.   Załączniki Zapytanie Zapytanie ofertowe zał nr 2 Opis przedmiotu zamówienia Formularz oferty

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną