17 grudnia, 2021

Dzień

Nadszedł grudzień, a wraz z nim konkurs na najpiękniej udekorowaną klasę w świątecznym klimacie. W czwartek Komisja podjęła ostateczny wybór i ogłosiła wyniki, które przestawiamy poniżej: I MIEJSCE: klasa II c II MIEJSCE: klasa II b III MIEJSCE: klasa II t Dziękujemy wszystkim klasom za pełne zaangażowanie.
W tym tygodniu nasza szkoła zbierała datki, które zostały przeznaczone na wsparcie akcji „Szlachetna Paczka”. Łącznie udało nam się zebrać 930 zł! Za zebraną kwotę Samorząd Uczniowski zakupił produkty, którymi została obdarowana osoba potrzebująca. Dziękujemy Wam za tak ogromne zaangażowanie!
Wraz ze śniegiem nadszedł grudzień, a z nim wyczekiwany 6 grudnia – Mikołaj! Jak co roku członkowie Koła Przyjaciół Biblioteki z okazji zbliżających się Mikołajek przeprowadzili zbiórkę pieniędzy wśród uczniów naszej szkoły. Akcja odbyła się pod koniec listopada i zakończyła się prawdziwym sukcesem! Wspólnymi siłami uzbieraliśmy kwotę, która umożliwiła zakup upominków dla podopiecznych pobliskiej szkoły...
W tym roku nasza szkoła brała udział w akcji ,,Mikołajki dla Mukoludków 2021″. Każda z klas przyniosła swój podarunek na rzecz dzieci chorych na mukowiscydozę. Za wielkie zaangażowanie uczniów otrzymaliśmy dyplom od podopiecznych Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą. Dziękujemy za Wasze wielkie serca!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną