Certyfikat dla Joanny Rypel

12 czerwca 2013 roku podczas Gali stypendialnej „Małopolskiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych” najwybitniejsi stypendyści V edycji programu odebrali certyfikaty przyznane im przez Marszałka Województwa Małopolskiego Marka Sowę.
Certyfikaty odebrało 37 najwybitniejszych stypendystów spośród 530 tegorocznych laureatów programu. Ci najlepsi to uczniowie, którzy mają na swoim koncie najwięcej sukcesów w konkursach, olimpiadach i turniejach na poziomie województwa i kraju. Jednym z nagrodzonych uczniów była uczennica naszego liceum, Joanna Rypel, laureatka zawodów okręgowych XXVI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, finalistka zawodów okręgowych XXVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, laureatka zawodów centralnych XLI i XLII Olimpiady Biologicznej.