Nasza szkoła na Święcie Niepodległości w Rabce

rab11 listopada 2016 roku członkowie samorządu szkolnego oraz pocztu sztandarowego wzięli udział w rabczańskich obchodach 98. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystość rozpoczęła się w południe mszą świętą w kościele św. Teresy w Rabce- Zdroju. Po nabożeństwie uczestnicy uroczystości udali się na cmentarz parafialny przy ulicy Orkana, gdzie zostali przywitani przez burmistrz Ewę Przybyło. W przemówieniu pani burmistrz przypomniała historię walki o niepodległość, akcentując pojęcie patriotyzmu. Na koniec wszyscy zebrani zostali zaproszeni do wspólnego złożenia wiązanek kwiatów i zapalenia zniczy na grobach obrońców Ojczyzny. Całym obchodom towarzyszyła muzyka Orkiestry Dętej OSP Rabka-Zdrój.

Zobacz zdjęcia z uroczystości