Święta w naszej szkole

Obraz 057

Okres przedświąteczny to w naszej szkole bardzo uroczysty czas. W poniedziałek 21 grudnia odbył się V Konkurs Kolęd, w którym wzięło udział 12 klas. Każdy występ polegał na wykonaniu jednej przygotowanej wcześniej kolędy i pastorałki. Klasowe prezentacje oceniało jury złożone z przedstawicieli grona pedagogicznego oraz członka Samorządu Szkolnego.

Najwyższy laur zdobyła klasa IIb za „W żłobie leży” oraz „Kolędę dla nieobecnych”. Drugie miejsce przypadło klasie IVt, trzecie – Ic. Po klasowych występach pięknie zaprezentowała się jeszcze solowo uczennica klasy IC – Anna Rabska. Wszystkim laureatom i wykonawcom gratulujemy oraz dziękujemy za wspaniałe zaangażowanie.

Z kolei we wtorek 22 grudnia najpierw klasy spotkały się ze swoimi wychowawcami na wigiliach klasowych, a następnie wszyscy uczniowie oraz całe grono pedagogiczne obejrzało jasełka przygotowane przez połączone siły klas IIc oraz IIt. Na zakończenie pani Dyrektor wszystkim obecnym na sali życzyła udanego spędzenia świątecznej przerwy w gronie rodzinnym.

Wesołych Świąt!