2 listopada, 2022

Dzień

27 października 2022 roku uczniowie klasy 4a brali udział w wycieczce krajoznawczo-turystycznej w Pieniny, której celem było poznanie środowiska przyrodniczego i dziedzictwa kulturowego Kotliny Orawsko-Nowotarskiej i Pienin.
          W połowie października z inicjatywy Muzeum Żydów Polskich „Polin” oraz francuskiego stowarzyszenia „Memorial de la Shoah” nauczyciele z Polski i Litwy mieli okazję spotkać się w Wilnie na kilkudniowym seminarium poświęconym Holocaustowi.                                                                          Reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w wykładach, wyjazdach, warsztatach poświęconych historii oraz metodyce nauczania przedmiotu, a także poznawała ukochane miasto wielu polskich...

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną