26 lutego, 2020

Dzień

21 lutego w Spytkowicach odbyły się zawody Ośrodka Rabka-Zdrój w narciarstwie alpejskim. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy w punktacji drużynowej zajęli 1 miejsce. Najlepiej zjazd ukończyli : Aleksandra Sowa (1 m.) , Aneta Janocha (2 m.), Iga Miśkowiec (3 m.), Natalia Zajadlik (4 m.), Małgorzata Skwarek (5 m.). Ponadto udział wzięły jeszcze: Diana Sadło, Natalia...
19 lutego odbyła się licealiada powiatowa w snowboardzie. Dziewczęta z naszej szkoły w punktacji drużynowej zajęły 2 miejsce. Najlepiej przejazd ukończyła Natalia Zajadlik zajmując 1 miejsce, natomiast na miejscu 7 i 8 uplasowały się kolejno: Małgorzata Skwarek i Anna Wojdyła. Już w środę w Kluszkowcach przed dziewczętami kolejny etap, tym raz na szczeblu wojewódzkim. Powodzenia!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną