10 czerwca, 2016

Dzień

Światowe Dni Młodzieży zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji 12 marca w rabczańskim MOK-u odbył się konkurs dla okolicznych szkół, który miał na celu wyłonienie najlepszych wykonań tegorocznego hymnu spotkania młodzieży katolickiej. W zawodach nie zabrakło również grupy z II LO, która pod opieką szkolnej katechetki, Siostry Zakonnej Ignis, znalazła się na podium, zajmując...
1 czerwca – w ramach Dnia Dziecka – profesorowie uczący w naszej szkole wychowania fizycznego, zorganizowali międzyklasowy turniej piłki siatkowej. W rywalizacji chłopców zwyciężyła klasa 3T, pokonując drużyny reprezentujące klasy: 2T, 1T, 2B i 2C. W zawodach dziewcząt wygrała drużyna reprezentująca klasę 1C, zwyciężając 3:0 z siatkarkami z klasy 1B. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną